Взяти участь

  • Home
  • Про проект
image description

КРАСА КРАЇНИ: КРОК ДО ЗІРОК!

З часів незалежності Україну на різноманітних міжнародних конкурсах традиційно представляють дівчата, які вибороли перемогу в національних конкурсах. Та 
питання в тому, що довгих 25 років долю національних Королев визначали закулісні кастинги та непрозорий відбір учасниць, і це при тому, що тільки участь у будь - якому національному конкурсі краси вартувала не одну тисячу доларів США

НАЦІОНАЛЬНИЙ НАРОДНИЙ КОНКУРС «КРАСА КРАЇНИ» руйнує звичну для усіх класичну систему конкурсів, та пропонує революційно інший підхід. 

Вперше в Україні саме український народ шляхом відкритого онлайн голосування вибере ту СВОЮ ПЕРШУ НАРОДНУ НАЦІОНАЛЬНУ 
КОРОЛЕВУ КРАСИ, яка представить УКРАЇНУ на найпрестижнішому світовому конкурсі краси "Mrs Globe" ("Місіс Земна куля")

За титул НАЙКРАСИВІШОЇ ЖІНКИ ПЛАНЕТИ змагатимуться учасниці з більш, ніж 75 країн світу! Це найграндіозніша подія у світі фешн та шоу бізнесу, за якою спостерігають мільйони людей! 

Готові і Ви відкрити свій талант, заявити про себе світові, і отримати шанс стати новою національною Королевою краси, створивши свою успішну історію? Приєднуйтесь до нас вже зараз! Ваша Корона чекає на Вас!

Проект підтримує програму «Здолаємо рак разом» Благодійного фонду «Долоні долі», що також відрізняє його від інших національних конкурсів краси. 
ГОЛОВНА МЕТА КОНКУРСУ – розкрити зовнішню і внутрішню красу української жінки, створивши неперевершений образ саме тієї красуні, яка здатна стати обличчям своєї країни та гідно його представити на міжнародній арені. 

«КРАСА КРАЇНИ» перший і єдиний на сьогодні конкурс краси, який рушить усі стереотипи щодо існуючих конкурсів ті їх принципів. Ми здатні довести, що звання «Королева Краси» – це дійсно досягнення жінки, її колосальний труд та робота над собою. І тільки справжня НАРОДНА КОРОЛЕВА стане володаркою  титулу «КРАСА КРАЇНИ» та представить свою державу на світовому просторі!