• Home
 • Про проект
image description

КРАСА КРАЇНИ: КРОК ДО ЗІРОК!

З часів незалежності Україну на різноманітних міжнародних конкурсах традиційно представляють дівчата, які вибороли перемогу в національних конкурсах. Та 
питання в тому, що довгих 25 років долю національних Королев визначали закулісні кастинги та непрозорий відбір учасниць, і це при тому, що тільки участь у будь - якому національному конкурсі краси вартувала не одну тисячу доларів США. 

ПЕРШИЙ ЗАГАЛЬНАЦІОНАЛЬНИЙ НАРОДНИЙ КОНКУРС «КРАСА КРАЇНИ - 2019» руйнує звичну для усіх класичну систему конкурсів, та пропонує революційно інший підхід. 

Вперше в Україні саме український народ шляхом відкритого онлайн голосування вибере ту СВОЮ ПЕРШУ НАРОДНУ НАЦІОНАЛЬНУ 
КОРОЛЕВУ КРАСИ, яка представить УКРАЇНУ на найпрестижнішому світовому конкурсі краси "Mrs Globe 2019" ("Місіс Земна куля 2019"), який пройде в китайському місці Шеньжень в грудні 2019 року. За титул НАЙКРАСИВІШОЇ ЖІНКИ ПЛАНЕТИ змагатимуться учасниці з більш, ніж 75 країн світу! Це найграндіозніша подія у світі фешн та шоу бізнесу, за якою спостерігають мільйони людей! 

Готові і Ви відкрити свій талант, заявити про себе світові, і отримати шанс стати новою національною Королевою краси, створивши свою успішну історію? Приєднуйтесь до нас вже зараз! Ваша Корона чекає на Вас!

Проект підтримує програму «Здолаємо рак разом» Благодійного фонду «Долоні долі», що також відрізняє його від інших національних конкурсів краси. 
ГОЛОВНА МЕТА КОНКУРСУ – розкрити зовнішню і внутрішню красу української жінки, створивши неперевершений образ саме тієї красуні, яка здатна стати обличчям своєї країни та гідно його представити на міжнародній арені. 

«КРАСА КРАЇНИ» перший і єдиний на сьогодні конкурс краси, який рушить усі стереотипи щодо існуючих конкурсів ті їх принципів. Ми здатні довести, що звання «Королева Краси» – це дійсно досягнення жінки, її колосальний труд та робота над собою. І тільки справжня НАРОДНА КОРОЛЕВА стане володаркою  титулу «КРАСА КРАЇНИ» та представить свою державу на світовому просторі!

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ
"КРАСА КРАЇНИ"

 1. Мета конкурсу

Основною метою конкурсу «КРАСА КРАЇНИ» (далі Конкурс) є формування в суспільстві образу сучасної української жінки як красивої, обдарованої, вихованої та сильної особистості, матері та берегині. 

 1. Задачі конкурсу

Ключовими задачами конкурсу є:

 • виявлення народною волею шляхом відкритого голосування тієї жінки, яка є прикладом та взірцем для всієї країни, а також гідною представницею своєї держави на найпрестижнішому світовому конкурсі краси.
 • пропаганда ідеалів і цінностей інституту сім’ї, принципів здорового способу життя, формування в сучасному суспільстві моди на фізичну та духовну досконалість, патріотичних почуттів.

 3. Засновники та організатори конкурсу

Бренд «КРАСА КРАЇНИ» - є інтелектуальною власністю Келлер Ірини Володимирівни, яка є засновником та організатором конкурсу в Україні.

Офіційний сайт конкурсу www.krasakrainy.com

Організаційний комітет конкурсу складається з команди маркетологів, аналітиків, контент-менеджерів, піар-менеджерів та інших осіб.

Конкурс підтримує програму «Здолаємо рак разом» Благодійного фонду «Долоні долі», президент фонду Келлер І.В. Вагома частина коштів конкурсу буде перерахована до фонду з приводу закупівлі технічної апаратури для лікування онкологічно хворих.

 4.Правила прийому заяв до участі в конкурсі

Заяви на участь у конкурсі приймаються за наступними критеріями:

 • вік від 25 років, або від 21 за умови наявності дитини;
 • громадянство України;
 • гендерна приналежність.

Кожна учасниця обов’язково повинна сплатити організаційний внесок у розмірі, встановлений організаторами проекту,встановленому організаторами проекту, обравши будь-який з запропонованих реєстраційних пакетів . Внесок сплачується на офіційному сайті конкурсу за системою LiqPay.

Для оформлення анкети учасниці необхідно представити свої особисті дані, включаючи дату народження, фізичні параметри, номер телефону та електронну адресу. 

Після активації анкети кожна учасниця матиме особисту сторінку на сайті конкурсу, де кожний бажаючий може ознайомитись з її даними, а також проголосувати за неї.

У конкурсі не мають право брати участь особи, притянуті до кримінальної відповідальності, або ті, що мають судимості за тяжкі правопорушення.

У разі передачі недостовірних даних учасницею, її анкета деактивується.

Факт оплати учасницею організаційного збору підтверджує її згоду стосовно участі у конкурсі і означає, що учасниця погоджується з тим, що її ім’я, прізвище, фотографії можуть бути використані організаційним комітетом в рекламних цілях конкурсу.

Зареєстрована учасниця конкурсу "КРАСА КРАЇНИ"не має права брати участь ні в якому іншому конкурсі краси, або проекті, прямо чи опосередковано пов'язаному з індустрією краси до закінчення її участі у проекті "КРАСА КРАЇНИ".

 5.Етапи проведення конкурсу та його кількісний склад

Конкурс «КРАСА КРАЇНИ» проводиться в два етапи: онлайн та офлайн.

ОНЛАЙН етап починається з моменту реєстрації учасниць. Кількість подачі анкет до участі у конкурсі необмежена. Усі зареєстровані анкети попадають у ПІВФІНАЛ конкурсу. Після закінчення реєстрації на офіційному сайті конкурсу розпочинається всенародне голосування за вихід у фінал (І тур голосування).

В ФІНАЛ КОНКУРСУ ВИХОДЯТЬ 15 учасниць, які отримали найбільшу кількість голосів, і за яких також розпочинається голосування на офіційному сайті конкурсу (ІІ тур голосування). Голосування відбувається за допомогою системи LiqPay. Вартість одного голосу встановлює організатор. Голосування за фіналісток конкурсу припиняється за кілька днів до проведення Суперфіналу. Також кожна фіналістка в рамках фінальної програми повинна виконати завдання організаторів з метою знайомства зі своїм життям, родиною, діяльністю або захопленням – зняти відеоролик (селфі) під назвою «Один день із мого життя», який учасниця повинна прислати на електронну пошту конкурсу, встановленому організаторами проекту, або іншим доступним способом передати його організаторам в строк, не пізніше 8 травня 2019 року. Ролик фіналісток буде розміщено на Youtube каналі конкурсу.

Дати півфіналу і фіналу зазначені також на офіційному сайті конкурсу.

ОФЛАЙН ЕТАП складається з підготовки та проведення СУПЕРФІНАЛУ - "Марафону краси" з 15 учасницями, які увійшли до фіналу згідно народного голосування. Кожна з фіналісток повинна підписати офіційний Договір з організатором конкурсу, в якому будуть зазначені права та обов’язки обох сторін, а також умови проведення суперфіналу.

Дата та місце проведення зазначаються на офіційному сайті та/або на офіційних сторінках конкурсу «КРАСА КРАЇНИ».

 6. Склад журі, принцип оцінювання конкурсанток.

Склад журі затверджується згідно партнерським домовленостям, особистим побажанням організатора, а також необхідністю залучення експертів у світі фешн та шоу бізнеса.

Судійство у суперфіналі відбувається за шкалою у 10 балів за кожний оцінюваний вихід.

Загальний бал учасниць суперфіналу складатиметься із:

 • суми оцінок суддів;
 • голосів в особистих анкетах на сайті конкурсу;
 • кількості просмотрів особистого ролика, розміщеного на Youtube каналі конкурсу в рамках проведення фінальної частини.

 7. Виявлення переможниці. Інші номінації. Призовий фонд

                   Переможниця конкурсу виявляється шляхом підрахунку балів згідно правил, описаних в п.6 діючого Положення. Переможниця здобуває національний титул «КРАСА КРАЇНИ» з урахуванням року проведення конкурсу, а також стає володаркою Корони ексклюзивного дизайну, розробленої і виготовленої спеціально для конкурсу. Переможні атрибути залишаються у переможниці назавжди та не належать передаванню наступного року іншій переможниці (за винятком, якщо учасниця виявлена такою, що порушила Правила діючого Положення та підлягає дискваліфікації).

                   Переможниця конкурсу також стає офіційною представницею України на міжнародному конкурсі "Mrs Globe", про що Вона також підписує контракт з національним директором конкурсу.

                   Переможниця конкурсу підписує Договір з організатором конкурсу, в якому фіксується вся інформація стосовно правил та обов’язків сторін після конкурсу.

                   Інші переможні титули:

 • ІІ КРАСА КРАЇНИ
 • ІІІ КРАСА КРАЇНИ

 Організаційний комітет залишає за собою право присвоювати також інші нагородні титули і номінації з урахуванням конкурсного сценарію.

Якщо переможниця з будь-яких причин не має можливості представити свою країну на міжнародному конкурсі, вона передає це право іншій учасниці на розсуд організаційного комітету.

Призовий фонд конкурсу складається з:

 • коштовної Корони ручної роботи для переможниці;
 • контракту на міжнародний конкурс для переможниці;
 • інших коштовних призів і подарунків від партнерів конкурсу.

 8. Національна премія «ТОП-15 Найкрасивіших жінок України»

В рамках проекту «КРАСА КРАЇНИ» всі фіналістки згідно народного голосування будуть номіновані на Народну премію «ТОП-15 Найкрасивіших жінок України» та отримають пам’ятні дипломи на головній сцені в день проведення суперфіналу.

 9. Інші умови

Організаційний комітет залишає за собою право змінювати дату та місце проведення конкурсу, та/або вносити правки до сценарію конкурсу.

Організаційний комітет залишає за собою право дискваліфікації учасниці за умов:

 • грубого та систематичного порушення умов конкурсу;
 • розповсюдження завідомо неправдивої інформації стосовно організатора та/або команди конкурсу, а також його учасниць;
 • розповсюдження інформації стосовно сценарію суперфіналу конкурсу без відома організатора;
 • систематичного запізнення, або ігнорування офіційних репетицій в рамках підготовки до суперфіналу без узгодження з організатором;

 10. Інформаційне супроводження заходу

Конкурс рекламується та висвітлюється в усіх засобах масової інформації, акредитованих до роботи на ПЕРШОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ НАРОДНОМУ КОНКУРСІ  «КРАСА КРАЇНИ».

 11. Спонсори та партнери

Для матеріального забезпечення конкурсу та задля формування призового фонду і рекламно-інформаційної підтримки до заходу залучаються спонсори та партнери. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок особистих коштів організатора, частки організаційних та спонсорських внесків.