• Home
 • Положения про конкурс

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ
"КРАСА КРАЇНИ"

 1. Мета конкурсу

Основною метою конкурсу «КРАСА КРАЇНИ» (далі Конкурс) є формування в суспільстві образу сучасної української жінки як красивої, обдарованої, вихованої та сильної особистості, матері та берегині. 

 1. Задачі конкурсу

Ключовими задачами конкурсу є:

 • виявлення народною волею шляхом відкритого голосування тієї жінки, яка є прикладом та взірцем для всієї країни, а також гідною представницею своєї держави на найпрестижнішому світовому конкурсі краси.
 • пропаганда ідеалів і цінностей інституту сім’ї, принципів здорового способу життя, формування в сучасному суспільстві моди на фізичну та духовну досконалість, патріотичних почуттів.

 

 1.  Засновники та організатори конкурсу

Бренд «КРАСА КРАЇНИ» - є інтелектуальною власністю Келлер Ірини Володимирівни, яка є засновником та організатором конкурсу в Україні.

Офіційний сайт конкурсу www.krasakrainy.com

Організаційний комітет конкурсу складається з команди маркетологів, аналітиків, контент-менеджерів, піар-менеджерів та інших осіб.


2024 року конкурс "Краса Країни" проводить захід задля підтримки ДУ Інститут травматології та ортопедії НАМН України, куди буде спрямовано частину коштів від продажу квитків.

 

          4.Правила прийому заяв до участі в конкурсі

Заяви на участь у конкурсі приймаються за наступними критеріями:

 • вік від 25 років, або від 21 за умови наявності дитини;
 • громадянство України;
 • гендерна приналежність.

Для реєстрації на сайті конкурсу необхідно оформити заявку на сайті конкурсу.

Для оформлення анкети учасниці необхідно надати свої особисті дані, включаючи дату народження, фізичні параметри, номер телефону, електронну адресу та 3 ПРОФЕСІЙНИХ фото (портрет, повний зріст та іншу на вибір учасниці). Фотографії, які не будуть відповідати умовам належної якості, будуть відхилені модератором. 

Після активації анкети кожна учасниця матиме особисту сторінку на сайті конкурсу, де кожний бажаючий може ознайомитись з її даними, а також проголосувати за неї.

У конкурсі не мають право брати участь особи, притянуті до кримінальної відповідальності, або ті, що мають судимості за тяжкі правопорушення.

У разі передачі недостовірних даних учасницею, її анкета деактивується.

Факт надання своїх особистих даних учасницею підтверджує її згоду стосовно участі у конкурсі і означає, що учасниця погоджується з тим, що її ім’я, прізвище, фотографії можуть бути використані організаційним комітетом в рекламних цілях конкурсу.

Зареєстрована учасниця конкурсу "КРАСА КРАЇНИ"не має права брати участь ні в якому іншому конкурсі краси, або проєкті, прямо чи опосередковано пов'язаному з індустрією краси до закінчення її участі у проекті "КРАСА КРАЇНИ".

 

          5.Етапи проведення конкурсу та його кількісний склад

Конкурс «КРАСА КРАЇНИ» проводиться в два етапи: онлайн та офлайн. 

І етап - ОНЛАЙН - ПІВФІНАЛ

ОНЛАЙН етап починається з моменту реєстрації учасниць. Кількість подачі анкет до участі у конкурсі необмежена. Усі зареєстровані учасниці ознайомлюються з правилами конкурсу та майбутньою програмою підготовки. У встановлений час розрочинається онлайн голосування за вихід у фінал. До другого етапу переходять лише 15 учасниць, ЯКІ НАБЕРУТЬ НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ за онлайн голосуванням. Голосування відбувається на офіційному сайті конкурсу. Вартість одного голосу 10 грн з ПДВ.

ІІ етап - ОФЛАЙН - ФІНАЛ

ОФЛАЙН ЕТАП проводиться 3 15 учасницями, ЩО НАБРАЛИ НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ГОЛОСІВ і складається з підготовки та проведення СУПЕРФІНАЛУ - "Марафону краси". Кожна з фіналісток повинна підписати офіційний Договір з організатором конкурсу, в якому будуть зазначені права та обов’язки обох сторін, а також умови проведення суперфіналу не пізніше, ніж за 3 дні до початку Фіналу. Відмова від підписання Договору з організатором конкурсу є приводом для припинення участі у конкурсі.

Також обов’язковою умовою для всіх фіналісток є сплата організаційного внеску в розмірі 30 тис грн (тридцять тисяч гривень) разом з підписанням Договору з організатором конкурсу. Не сплата орг внеску вважається за порушення правил та є приводом для припинення подальшої участі у конкурсі. В разі потреби можливе оформлення розстрочки за письмовою згодою сторін. З початку другого етапу також відбувається онлайн голосування за титул "Вибір Країни".

Переваги, які отримує фіналістка в «Марафоні краси»:

 • професійна підготовка з дефіле
 • робота з коучами проекту – тренерами, психологами, дієтологами, стилістами
 • послуги салонів краси та косметологічних клінік
 • майстер-класи з ораторського мистецтва від відомих акторів та ведучих
 • підбір та надання образів для кожного зі сценічних виходів на Суперфінал та багато іншого.

Всі фіналістки проекту повинні виконати КОНКУРСНЕ ЗАВДАННЯ з метою знайомства зі своїм життям, родиною, діяльністю або захопленням – зняти відеоролик (селфі) під назвою «Один день з мого життя», який учасниця повинна прислати на електронну пошту конкурсу, або іншим доступним способом передати його організаторам в строк, не пізніше заявленого організаторами (в офіційній групі конкурсу в будь-якому месенджері, в соціальних мережах, або в особистих повідомленнях) . Ролик фіналісток буде розміщено на Youtube каналі конкурсу.

Дати півфіналу і фіналу зазначені також на офіційному сайті конкурсу.

Дата та місце проведення Суперфіналу зазначаються на офіційному сайті та/або на офіційних сторінках конкурсу «КРАСА КРАЇНИ».

 

 1.  Склад журі, принцип оцінювання конкурсанток.

Склад журі затверджується згідно партнерським домовленостям, особистим побажанням організатора, а також необхідністю залучення експертів у світі фешн та шоу бізнеса.

Загальний бал учасниць суперфіналу складатиметься із:

 • суми оцінок суддів;
 • голосів в особистих анкетах на сайті конкурсу;
 • кількості просмотрів особистого ролика, розміщеного на Youtube каналі конкурсу в рамках проведення фінальної частини.

 

 1. Виявлення переможниці. Інші номінації. Призовий фонд

        Переможниця конкурсу виявляється шляхом підрахунку балів згідно правил, описаних в п.6 діючого Положення. Переможниця здобуває національний титул «КРАСА КРАЇНИ» з урахуванням року проведення конкурсу, а також стає володаркою Корони ексклюзивного дизайну, розробленої і виготовленої спеціально для конкурсу. Переможні атрибути залишаються у переможниці назавжди та не належать передаванню наступного року іншій переможниці (за винятком, якщо учасниця виявлена такою, що порушила Правила діючого Положення та підлягає дискваліфікації). В такому випадку усі права переможниці переходять до володарки титулу "II Краса Країни".

       Переможниця конкурсу також стає офіційною представницею України на міжнародному конкурсі Mrs Globe, про що вона обов’язково підписує контракт з національним директором Mrs Ukraine Globe.

       Переможниця конкурсу підписує Договір з організатором конкурсу, в якому фіксується вся інформація стосовно правил та обов’язків сторін після конкурсу.

                   Інші переможні титули:

 • ІІ КРАСА КРАЇНИ
 • ІІІ КРАСА КРАЇНИ
 • ВИБІР КРАЇНИ

 Титул «ВИБІР КРАЇНИ» надається тій учасниці, яка набрала найбільшу кількість голосів за онлайн голосуванням за умови, що вона не увійшла в ТОП-3 за підрахунком балів.

            Організаційний комітет залишає за собою право присвоювати також інші нагородні титули і номінації з урахуванням конкурсного сценарію.

Якщо переможниця з будь-яких причин не має можливості представити свою країну на міжнародному конкурсі, вона передає це право іншій учасниці на розсуд організаційного комітету.

Призовий фонд конкурсу складається з:

 • коштовної Корони ручної роботи для переможниці;
 • контракту на міжнародний конкурс для переможниці;
 • інших коштовних призів і подарунків від партнерів конкурсу.

 

 1.  Національна премія «ТОП-15 Найкрасивіших жінок України» 

В рамках проекту «КРАСА КРАЇНИ» всі фіналістки згідно народного голосування будуть номіновані на Народну премію «ТОП-15 Найкрасивіших жінок України» та отримають пам’ятні дипломи на головній сцені в день проведення Суперфіналу.

 

 1. Інші умови

Організаційний комітет залишає за собою право змінювати дату та місце проведення конкурсу, та/або вносити правки до сценарію конкурсу.

Організаційний комітет залишає за собою право дискваліфікації учасниці за умов:

 • грубого та систематичного порушення умов конкурсу;
 • розповсюдження завідомо неправдивої інформації стосовно організатора та/або команди конкурсу, а також його учасниць;
 • розповсюдження інформації стосовно сценарію суперфіналу конкурсу без відома організатора;
 • систематичного запізнення, або ігнорування офіційних репетицій в рамках підготовки до суперфіналу без узгодження з організатором.

 

 1.  Інформаційне супроводження заходу

Конкурс рекламується та висвітлюється в усіх засобах масової інформації, акредитованих до роботи з Національним конкурсом  «КРАСА КРАЇНИ».

 

 1.  Спонсори та партнери

Для матеріального забезпечення конкурсу та задля формування призового фонду і рекламно-інформаційної підтримки до заходу залучаються спонсори та партнери. Фінансування конкурсу здійснюється за рахунок частки організаційних та спонсорських внесків.